Kredyt w wysokości 120.000,00 złotych na okres 90 miesięcy.

money-1206069_640.jpg Kredyt na kwotę 120 tysięcy złotych to już całkiem duża suma, jaka dla niektórych jest nierealna do spłacenia. Kwotę można rozłożyć na okres 90 miesięcy, ale jak każdy kredytobiorca zdaje sobie sprawę, jest to kredyt długoterminowy z jakim będziemy na bardzo długo związani. Warto sprawdzić jaki bank oferuje jaką ofertę, porównać je ze sobą i wybrać dla siebie taką, która będzie najmniej kosztowna. Koszta kredytu zawsze były i zawsze będą, ale jeśli można znaleźć kredyt jak najtańszy to warto go poszukać. Poniżej prezentowane są trzy popularne ostatnio oferty kredytów i pożyczek gotówkowych.

Pożyczka standardowa w ING.

ING jest bankiem jaki już dosyć długo istnieje na rynku. Stara się przygotowywać tak zróżnicowane oferty, aby mogło z nich skorzystać jak najwięcej klientów. W ofercie można znaleźć pożyczkę standardową z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku. Bank jest otwarty dla kredytobiorców i daje im możliwość podjęcia negocjacji odnośnie oprocentowania kredytu o jaki się starają. Oferta ta cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Za udzielenie pożyczki bank nalicza sobie prowizję w wysokości 9,9%. W ramach oferty możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do nawet 160 tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy spłacać w okresie kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Do skorzystania z tej oferty niezbędne jest przedstawienie w banku oświadczenia o naszych zarobkach. Bez nich wniosek kredytowy nie zostanie rozpatrzony. Kredyt możemy wcześniej spłacić bez najmniejszego problemu. RRSO utrzymuje się na poziomie 11,38%. Przy kredycie na kwotę 120 tysięcy złotych i okresie kredytowania wynoszącym 90 miesięcy, raty będą po 1952,70 złotych. Na koniec spłacimy kwotę w wysokości 175743,36 złotych.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Pożyczka gotówkowa z oprocentowaniem nominalnym 7,99% w skali roku jest ofertą dostępną w Banku Millennium. Oprocentowanie można negocjować. Prowizja banku za udzielenie pożyczki wynosi 9,99%. Jest dosyć wysoka, ale są banki, które naliczają sobie o wiele wyższą prowizję za udzielenie kredytu. W ramach pożyczki bank daje nam możliwość pożyczenia od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Pożyczkę można spłacić w maksymalnie 84 miesięcznych ratach. Nie musimy zakładać rachunku w banku, ale niezbędne jest przedstawienie oświadczenia o zarobkach. Pożyczka może zostać spłacona wcześniej. RRSO ma wartość 11,41%. Co do naszego kredytu raty będą po 1954 złote, a całkowita kwota do spłaty wyniesie 175887 złotych.

Kredyt na miarę w Banku Raiffeisen Polbank.

Kredyt na miarę to oferta przygotowana przez Raiffeisen Polbank. Kredyt ma oprocentowanie nominalne w wysokości 6,99% w skali roku, które można jeszcze próbować negocjować z bankiem. Prowizja jaką pobiera bank za udzielenie kredytu jest naprawdę bardzo duża i wynosi aż 15%. Zakres kwot kredytu na miarę zaczyna się od 1 tysiąca złotych, a kończy na kwocie 150 tysięcy złotych. Kredyt maksymalnie możemy spłacać przez okres 96 miesięcy. Kredytobiorca musi przedstawić w banku zaświadczenie o zarobkach. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania utrzymuje się na poziomie 11,76%. Raty naszego kredytu będą po 1974 złote. Całkowita kwota do spłaty to kwota 177712 złotych. Z trzech prezentowanych wyżej ofert najbardziej korzystna jest oferta pożyczki standardowej w Banku ING. To rozwiązanie będzie nas kosztowało najmniej. Najdroższy będzie kredyt na miarę jaki znajdziemy w ofercie Banku Raiffeisen Polbank. Można jak widać dzięki porównaniu kredytów wybrać, taki który będzie dla nas najtańszy.